Vize Hizmetlerimiz

Amerika Vizesi

Hemen Başvuru Yap

  Amerika vizesi ile Amerika’yı keşfetmeye ne dersiniz? Sizin de pek çok kişi gibi Amerika’yı keşfetmek ve Amerika’da mükemmel bir şekilde tatil yapmak istediğini duyar gibiyiz. Gök Travel olarak sizlere sunulan Amerika vizesi hizmeti sayesinde Amerika’yı keşfetmeye gidebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek vize işlemleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Hadi, bizimle iletişime geçin ve bavulunuzu hazırlamaya başlayın.

  Amerika Hakkında

  Dünyanın en gelişmiş ülkelerinden bir tanesi olan Amerika, 9,8 milyon yüz ölçümüne sahiptir. Binlerce turistin akım ettiği Amerika, dünyanın en büyük yüz ölçümüne sahip olan ülkesi olarak bilinmektedir. Dünyanın en önemli göç destinasyonları arasında yer alan Amerika, aynı zamanda dünyanın en kalabalık 3.ülkesi olarak da bilinmektedir. Ulaşım bakımından incelendiğinde Türkiye’nin her yerinden herkesin rahatlıkla ulaşabileceği Amerika, vize başvurusunun en çok yapıldığı ülkelerden bir tanesidir. Siz de Amerika’da mükemmel bir şekilde tatil yapmak istiyorsanız Amerika vizesi ile ilgili bizimle iletişime geçin ve bilgi sahibi olarak başvurunuzu tamamlayın.

  Amerika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Amerika vize başvurusu nasıl yapılır diye soruyor ve cevap arıyorsanız Gök Travel aracılığı ile vize başvurusu yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Amerika vizesi için gerekli başvuruyu web sitemiz üzerinden yaptıktan sonra İtalya vizesi için gerekli olan evrakları derlemeniz gerekmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra bir randevu günü ve saati oluşturulur. Hazırladığınız evrakları da alarak randevu gününde ve saatinde firmamıza gelmelisiniz. Firmamıza geldiğiniz takdirde söz konusu evrakları bize teslim ederek vize başvuru sürecinizi en hızlı şekilde başlatabilirsiniz. Bu noktadan sonra yapmanız gereken tek şey vize başvurunuzun sonuçlanmasını beklemektir.

  Amerika Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

  Amerika vizesine başvuru yapan kişilerin en çok sorduğu ve önem verdiği konu Vize başvurusunun sonuçlanması konsolosluktaki yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir. Ancak söz konusu vize başvurusunun 5 ile 7 gün arasında sonuçlandığını ifade etmemiz mümkündür.

  Amerika Vize Formu

  Amerika vizesine başvuru yaparken en önemli unsur vize başvuru formudur. Söz konusu vizenin alınabilmesi için son derece büyük bir öneme sahip olan vize formunun eksiksiz, ikna edici ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. İngilizce olarak yazılması gereken formu doldururken pasaport ile seyahat bilgilerinizin de yanınızda olması gerektiğini unutmamalısınız. Formda Amerika’ya neden gideceğiniz, orada yaşamak isteyip istemeyeceğiniz ve orada tanıdığınız birinin olup olmadığı gibi sorular sorulmaktadır. Formda yer alan tüm sorulara eksiksiz bir şekilde cevap vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. Bunun yanı sıra forma konaklama bilgilerinizi de mutlaka eklemelisiniz.

  Amerika Vize Başvurusunda Gereken Belgeler Nelerdir?

  Amerika vize başvurusu esnasında teslim etmeniz gereken bazı belgeler vardır. Söz konusu belgeleri genel olarak aşağıdaki gibi sıralamamız mümkündür.

  • Pasaport
  • Vize Başvuru Formu: Amerika vize başvurusu sırasında en önemli belge yukarıda bahsedilen vize başvuru formudur. Vize başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması ve yukarıda bahsedilen detayları unutmamanız gerekir.
  • Daha önce kullandığınız eski pasaportlar varsa bunların hem asıllarını hem de fotokopilerini vize başvuru merkezimize getirmelisiniz.
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Banka hesap hareketleri. Amerika vize başvurusu sırasında banka hesaplarınızın hareketlerini de evraklarınızın arasında eklemelisiniz.
  • 2 adet 35*45 mm ölçülerinde biyometrik fotoğraf.
  • Seyahat sağlık sigorta poliçesi
  • Konaklama ve ulaşım bilgileri.
  • Amerika davetiye mektubu.
  İletişime Geç
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Gök Travel
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?