Vize Hizmetlerimiz

Dubai Vizesi

Hemen Başvuru Yap

  Dubai vizesi alarak dünyanın en zengin coğrafyalarından birinde yeni bir maceraya atılabilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri olarak da bilinen Dubai, zengin bir kültüre sahip olmasının yanı sıra insanların kaliteli zaman geçirmek adına da tercih ettiği bir yerdir. Türkiye’den Dubai’ye seyahat etmek isteyen kimselerin 90 günü aşan seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

  Dubai Hakkında

  Birleşik Arap Emirlikleri’nin 7 farklı emirlikten oluştuğunu ifade etmek gerekir. Söz konusu 7 emirlikten bir tanesi olan Dubai’nin 1930 Dünya Ekonomik Buhranı’ndan sonra parlamaya başladığından söz edilebilir. Dubai’de petrolün bulunması ile ülkenin çok ciddi bir gelişme kaydettiğinden söz edilebilir.

  1970li yıllarda ciddi bir gelişme kaydeden Dubai, zenginliğin merkezi olması nedeniyle de insanların ilgisini çeker. Ekonomik büyüklüğü bakımından dünyanın ilk 25 ekonomisinden bir tanesi olan Dubai, çok ciddi bir ülkedir. Yabancı yatırımcıların da ilgi odağı olan ülkede nüfusun yarısından fazlasını Hindistanlılar oluşturmaktadır. Siz de ister iş ister turistik anlamlarla seyahat etmek adına Dubai vizesine başvurabilirsiniz.

  Dubai Vize İşlemleri

  Dubai seyahatiniz öncesinde dikkat etmeniz gereken temel hususlardan bir tanesi olarak vize işlemlerinizi kaliteli bir şekilde tamamlamalısınız. Gök Travel olarak kaliteden yana tercih kullanmanızı sağlarken süreci başarılı bir şekilde tamamlamanız adına da çözüm üretiyoruz.

  Vize işlemleri online bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik Ofisi nezdinde gerçekleştirilen başvurular Cuma ve Cumartesi günleri dışında işlenmektedir. Online bir şekilde vize almanızı sağlayacak olan Dubai Vize başvurusu için 09.00 ile 16.00 saatleri arasında işlem yapmalısınız. Bu saatleri dikkate almadan yapacağınız başvurular ertesi iş gününe sarkabilir.

  Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar

  Dubai’ye seyahat etmek için vize başvurularınızı eksiksiz bir şekilde tamamlamalısınız. Aksi takdirde Dubai vizenizi alamayacak olmanızın yanında Dubai hayallerinize de veda etmek durumunda kalabileceksiniz. Aşağıda sıraladığımız evrakın eksiksiz olması halinde Dubai seyahatinizi planlamanız sizin adınıza oldukça değerli olacaktır.

  • Vize Başvuru Formu
  • Uçak Bileti Rezervasyonu
  • Pasaport
  • İşverenler için Şirket Yazısı
  • Biyometrik Fotoğraf
  • Çalışanlar için SGK Bildirimi

  Dubai Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

  Dubai vizesine başvurmak istiyorsanız evrakınızı bir araya getirdikten sonra online işlemlerle başvurunuzu tamamlamalısınız. Başvuru sırasında ibraz edeceğiniz belgelerin renkli bir şekilde tarandığından emin olmalısınız. Belgelerinizi zamanında ve istendiği şekilde iletmeniz halinde Dubai’ye giriş izni olan vizeyi alabileceğinizi unutmamalısınız.

  Dubai Vizesi Ortalama Kaç Günde Çıkar?

  Dubai’de turistik ya da iş gezisi için kalacağınız süre sizin için çok değerlidir. Bu bağlamda seyahatiniz öncesinde başvurunuzu zamanında yapmış olmanızın değeri fazladır. Peki, Dubai vizesine başvurmak istediğinizde sizin için nasıl bir bekleme süresi ile karşı karşıya kalırsınız?

  Dubai vizesine başvurularınızın genellikle 48 saat içerisinde sonuçlandığını bilmelisiniz. Bu konuda istisnaların temelinde güvenlik problemleri vardır. Eğer bir güvenlik ihlali oluşursa ve vize ile alakalı sorun yaşanırsa süreç çok daha uzun olacaktır.

  Dubai Vizesiyle Alakalı Bilinmesi Gerekenler

  Dubai vizesine yapacağınız başvurular onaylandıktan hemen sonra 58 günlük bir geçerlilik süresi olduğundan söz etmek gerekir. Daha açık bir şekilde ifade etmek gerekirse Dubai vizesini aldıktan 58 gün sonra ülkeye giriş yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde aldığınız vizenin geçersiz olacağını bilmelisiniz.

  Vizeniz ile ülkeye giriş sonrasında 29 günlük bir konaklama hakkınız vardır. 29 gün sonunda ülkeyi terk etmeniz gerekir. Bu kuralı çiğnemeniz halinde 3000 USD ceza ödemek durumunda kalırsınız. Dubai vizesi ve diğer bütün soru işaretlerinizle alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gök Travel olarak size en iyi çözümleri sunuyoruz!

  İletişime Geç
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Gök Travel
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?