Vize Hizmetlerimiz

Fransa Vizesi

Hemen Başvuru Yap

  Fransa vizesi ile mükemmel bir Fransa seyahatine çıkmaya ne dersiniz? Gök Travel olarak sizlere sunduğumuz bu mükemmel vize deneyimi ile eşsiz bir ülke olan Fransa’nın tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra Fransa’da mükemmel bir tatile merhaba diyebilirsiniz. Şimdi gelin Fransa vizesi ile ilgili tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

  Fransa Hakkında

  Fransa, Avrupa’nın en büyük ülkeleri arasında yer almaktadır. Fransa’nın birkaç büyük uluslararası havaalanı, feribot terminalleri ve Fransız demiryolu hizmeti bulunmaktadır. Bu nedenle Fransa Avrupa’ya açılan kapı olarak kabul edilir.

  Fransa, dünyanın en popüler turizm merkezlerinden bir tanesidir. Doğal güzellikler, muhteşem iklim, golf sahaları, sanat müzeleri ve galeriler ülkenin en popüler turistik güzellikleri arasında yer almaktadır.  Bunların yanı sıra Fransa mutfağı ve şarapları ile de sevilir ve tanınır. Fransızların yemek yapmayı ve yemeklerini sevdiklerini söylemek gerekir. Fransa’da yemekler, sohbet etmek için ailelerin birbirine yakın olduğu keyifli, uzun olaylardır. Tipik Fransız yemeği, tatlıdan önce peynir içeren üç ila dört yemek sunar. Tüm yemeklere taze pişmiş ekmekler ve şarap eşlik eder. Fransa’daki popüler yiyecekler arasında Coq au vin olarak bilinen kırmızı şarap soslu tavuk ve tereyağında pişirilmiş deniz tarağı veya Coquilles Saint-Jacques bulunur. Aslında menüde yer alan yiyecekler de oldukça çeşitli olabilir ve bulunduğunuz ülkenin bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Fransa’daki insanlar kibar ve çok resmi bşir yapıya sahiptir. Ülkedeki insanlar ayrıca şık olmaları, kişisel görünümleri ve kıyafetleriyle büyük gurur duymaları ile bilinmektedir.

  Fransa Vizesi Nasıl Alınır?

  Fransa vizesi başvurusu yapmak istiyorsanız mükemmel bilgi birikimi ve deneyimleri ile sizlere hizmet veren Gök Vize her zaman yanınızda! Eğer siz de ülkemizden Fransa’ya gitmek isteyen kişiler arasındaysanız öncelikle firmamızdan randevu almalısınız. Bangladeş vize başvurusu için firmamızdan randevu aldıktan sonra aşağıda bahsedilen evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlamalısınız. Bunun yanı sıra söz konusu belgeleri vize başvurusu yaparken mutlaka yanınızda getirmelisiniz.

  Fransa Vize Başvurusunda Gerekli Evraklar

  • Pasaport: Fransa vizesi başvurusu yaparken pasaportunuzun 10 yıldan eski olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Vize Başvuru Formu: Fransa vize başvurusu sırasında gerekli bir diğer belge ise vize başvuru formudur. Vize başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.
  • Daha önce kullandığınız eski pasaportlar varsa bunların hem asıllarını hem de fotokopilerini vize başvuru merkezimize getirmelisiniz.
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Banka hesap hareketleri. Fransa vize başvurusu sırasında banka hesaplarınızın hareketlerini de evraklarınızın arasında eklemelisiniz.
  • 2 adet 35*45 mm ölçülerinde biyometrik fotoğraf.
  • Seyahat sağlık sigorta poliçesi
  • Konaklama ve ulaşım bilgileri.
  • Fransa davetiye mektubu.

  Fransa Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

  Fransa vize başvurusu yapmanız durumunda en çok vize başvurusunun ne zaman sonuçlanacağını merak ediyorsunuzdur. Vize başvurusunun sonuçlanması konsolosluktaki yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir. Ancak söz konusu vize başvurusunun 5 ile 7 gün arasında sonuçlandığını ifade etmemiz mümkündür.

  Fransa Vizesi Fiyatları

  Fransa vizesi almak isteyen bireylerin en çok sorduğu bir diğer soru Fransa vizesinin fiyatlarıdır. Söz konusu fiyatlara yıllara göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra başvurulacak vize türü de vize fiyatlarında değişkenliğin oluşmasına neden olmaktadır. Bu doğrultuda Fransa vize fiyatları ile ilgili net bir şey söylemek mümkün değildir. Fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Eğer siz de Fransa vize başvuru yapmak isteyen kişiler arasında yer alıyorsanız vize merkezi olarak hizmet veren firmamız Gök Vize ile iletişime geçebilir ve en hızlı şekilde Fransa vizesine sahip olabilirsiniz.

  İletişime Geç
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Gök Travel
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?