Vize Hizmetlerimiz

Hollanda Vizesi

Hemen Başvuru Yap

  Hollanda’da mükemmel bir tatil için Hollanda vizesi mi almak istiyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Gök Travel, sizlere kısa süre de vize sahibi olma imkanı sunuyor. Yapmanız gereken tek şey Hollanda vizesi ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçmektir. Siz de Hollanda vizesi ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve bilgi sahibi olun. Şimdi gelin Hollanda hakkında tüm detayları ve Hollanda vizesini nasıl alabileceğinizi hep birlikte inceleyelim.

  Hollanda Hakkında

  Dünya’nın en güzel ülkelerinden bir tanesi olan Hollanda; kanalları, parkları, muhteşem mimarisi ve hiç bitmeyen eğlence anlayışı ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Siz de Hollanda’ya seyahat etmek istiyor ve bu seyahatiniz sırasında nereleri gezeceğiniz ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hollanda’da gezilecek yerleri sizler için derledik.

  Avrupa’nın en önemli ülkelerinden bir tanesi olan Hollanda, son derece turistik bir yerdir. Gezilecek pek çok yere sahip olan Hollanda’da siz de gezecek pek çok yer bulabilirsiniz. “Hollanda’nın Venedik’i” olarak anılan Giethoorn sazdan çatılı çiftlik evleri ve ahşap kemerli köprüleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bisiklet yollarında veya kanallarda – tekneyle ya da donmuş kış aylarında buz pateni ile keşfedilebilir. Bu nedenle Giethoorn’u mutlaka ziyaret etmelisiniz.

  Amsterdam’ın yaklaşık on üç mil kuzeyinde, Beemster bölgesi Hollandalı bir polder örneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir su kütlesinin boşaltılmasıyla oluşan düz bir yeşil tarım arazisi parçası olan Beemster Polder kültürel olarak Hollanda için son derece önemlidir. Kültürel öneminin yanı sıra 1999’da UNESCO Dünya Mirası Alanı olarak kabul etmiştir. Beemster Polder, küçük kanallar, yel değirmenleri ve yemyeşil alanlarla dolu muhteşem bir manzarasına da sahiptir.

  Hollanda Vizesi Nasıl Alınır?

  Hollanda vize başvurusu vize merkezleri tarafından alınmaktadır. Bu noktada firmamız Gök Travel müşterilerine en kaliteli ve hızlı hizmetleri sunmaktadır. Hollanda vizesi için başvuru yapabilmek adına öncelikle firmamız ile iletişime geçerek randevu oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz randevu gününde firmamızı ziyaret etmelisiniz. Bu ziyaret sırasında öncesinde hazırladığınız teslim edilmesi gereken evrakları firmamıza teslim etmelisiniz. Bu sayede firmamız aracılığı ile Hollanda vize başvurunuz gerçekleştirilecektir.

  Hollanda Vize Başvurusunda Gerekli Belgeler

  Hollanda vize başvurusunda teslim etmeniz gereken evraklar genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Pasaport: Hollanda vizesi başvurusu yaparken pasaportunuzun 10 yıldan eski olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Vize Başvuru Formu: Hollanda vize başvurusu sırasında gerekli bir diğer belge ise vize başvuru formudur. Vize başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.
  • Daha önce kullandığınız eski pasaportlar varsa bunların hem asıllarını hem de fotokopilerini vize başvuru merkezimize getirmelisiniz.
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Banka hesap hareketleri. Hollanda vize başvurusu sırasında banka hesaplarınızın hareketlerini de evraklarınızın arasında eklemelisiniz.
  • 2 adet 35*45 mm ölçülerinde biyometrik fotoğraf.
  • Seyahat sağlık sigorta poliçesi
  • Konaklama ve ulaşım bilgileri.
  • Hollanda davetiye mektubu.

  Hollanda Vizesi Fiyatları

  Hollanda vizesi fiyatları, Hollanda vizesine başvuracak olan kişilerin merak ettiği ve araştırdığı konularda arasında yer almaktadır. Bireyler Hollanda vizesine başvuru yapmadan önce söz konusu fiyatlar ile ilgili bilgi sahibi olmak istemektedir. Siz de Hollanda vizesi ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hollanda vize fiyatları ile ilgili bizimle iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Hadi, en hızlı şekilde Hollanda vizesi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

  İletişime Geç
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Gök Travel
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?