Vize Hizmetlerimiz

İngiltere Vizesi

Hemen Başvuru Yap

  İngiltere vizesi, insanların önemli bir kısmı tarafından alınması çok zor vizelerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Siz de İngiltere seyahatiniz öncesinde vize almak istiyorsanız yapmanız gereken sadece profesyonel bir çözüme ulaşmaktır. Gök Travel olarak beklentilerinize cevap verecek alternatifleri ön plana çıkarıyoruz.

  İngiltere, Avrupa Birliği üyesi olduğu yıllar arasında dahi Schengen Vizesi uygulamasının dışında kalmıştır. Bu nedenle de vize dendiğinde İngiltere, daima farklı bir ülke olmasıyla dikkat çekmiştir. Titiz bir inceleme süreci neticesinde gerçekleşen İngiltere vize işlemleri ile alakalı siz de süreci kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

  İngiltere Hakkında

  İngiltere, kültürel ve ekonomik zenginliği çok ciddi boyutlarda olan ülkelerden bir tanesidir. Tarihte hep bir güç unsuru olmayı başaran İngiltere, 1973 yılında Avrupa Birliği üyesi olmuştur. Birliğin en güçlü ülkesi olmasına rağmen vize uygulamaları noktasında kendi kurallarından vazgeçmeyen İngiltere dünyada bu konuda en titiz ülkeler arasındadır.

  60 milyona sahip bir nüfusa sahip ülkede İngilizce resmi dil olurken pek çok azınlığın da bulunduğu ifade edilebilir. Bu kapsamda İngiltere pek çok insanın mutlaka ziyaret etmek istediği ülkelerden bir tanesidir. Eğer siz de İngiltere seyahati planlaması yapmayı arzu ediyorsanız kesinlikle İngiltere vizesi almanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu noktada en önemli şey vizeyi nasıl alacağınızı bilmektir.

  İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?

  İngiltere’ye seyahat edeceğiniz zaman alacağınız vize için İngiltere Konsolosluğu, İngiltere Büyükelçiliği ve bu kurumlar tarafından yetkilendirilmiş kurumlara başvurmanız gerekmektedir. Turistik, ticari ve diğer bütün amaçlarla tercih edebileceğiniz vize süreçleri için doğru bir sürece başvurmanız oldukça değerlidir. Bu nedenle de vize başvurunuzu doğru bir mecraya yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

  İngiltere Vizesi için Gerekli Evraklar

  İngiltere, vize alma konusunda tercih edebileceğiniz çok özel ülkelerden bir tanesidir. Bu kapsamda İngiltere’ye seyahat etmeden önce şu belgeleri topladığınızdan emin olmalısınız.

  • Online başvuru formu,
  • Randevu bildirimi,
  • Vize ücretinin ödendiğine dair dekont,
  • Pasaport,
  • Uçak ve otel bileti rezervasyonu,
  • Devet mektubu (zorunlu değil)
  • İş ve Mesleki durumu bildiren belgeler

  Yukarıdaki belgeleri toplayarak size en uygun seçeneklerden fayda sağlayabilirsiniz. Bu anlamda Gök Travel size en uygun çözümleri vaat eder.

  İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

  İngiltere vizesi almak istiyorsanız sürecin ortalama 21 gün devam edeceğini bilmeniz gerekir. Ancak 21 günün bazen aşıldığı durumlardan da söz edilebilir. Eğer siz de İngiltere vizesi başvurusu yapacaksanız mutlaka 30 günü gözden çıkarmalısınız. Bu sayede herhangi bir aksaklık oluşması mümkün olmayacaktır. Tatil günleri ve diğer bazı yoğunluk dönemlerinde süreden kaynaklı ciddi sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  İngiltere Vize Ücreti Ne Kadar?

  Siz de İngiltere seyahatiniz öncesinde vize başvurusu yapmak istiyorsanız masraflar ve ücretler ile alakalı soru işaretlerinize cevap vermelisiniz. Bu durumda en önemli husus olan ücreti öğrenmeniz adına Gök Travel ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

  İngiltere vize ücreti için Gök Travel ile iletişime geçtiğinizde hangi vize türüne başvuracağınız öğrenilir. Sonrasında bu vize türüne uygun bir şekilde vize ücreti belirlenmektedir. İngiltere vize ücretleri ile alakalı olarak beklentilerinize cevap verecek bir hizmete Gök Travel ile ulaşmaya hazır olmalısınız.

  Gök Travel olarak kaliteden yana taviz vermezken sizin için en ideal çözümleri ön plana çıkarıyoruz. Üstelik kaliteden yana asla taviz de vermiyoruz. Siz de bu konuda kusursuz bir çözüm yakalamak istiyor olabilirsiniz. Gök Travel İngiltere vizesi alma sürecinizi kolaylaştırmayı ve kaliteden yana taviz kullanmanızı sağlamayı arzu eder.

  İletişime Geç
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Gök Travel
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?