Vize Hizmetlerimiz

Rusya Vizesi

Hemen Başvuru Yap

  Rusya vizesi başvurunuzu nasıl yapacağınız merak ediyor musunuz? O halde bütün süreci net bir şekilde öğrenebilmek adına Gök Travel ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Dünyanın en önemli ülkelerinden bir tanesi olan Rusya’ya doğru seyahate çıktığınızda sizi bekleyen birbirinden özel avantajlar olacak!

  Rusya Hakkında

  Rusya ya da remi adıyla Rusya Federasyonu, kökleri oldukça eskiye dayanan ülkelerden bir tanesidir. Ekonomik anlamda çok güçlü bir ülke olmasının yanı sıra kültürel anlamda da çok gelişmiş bir ülke olarak dikkat çekmektedir. Türkiye ile yakın ticari ilişkileri de bulunan Rusya, 1917 ile 1991 yılları arasında Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği olarak varlığını sürdürmüştür. 1991 yılında yaşanan dağılma sonrasında hem alan hem de ekonomik açıdan zayıflayan Rusya, eski gücünü toplamak adına ciddi atılımlar gerçekleştirmiştir.

  İki kutuplu dünya düzeninin ABD ile süper gücünü oluşturan Rusya’ya yıl içerisinde milyonlarca Türk seyahat eder. Siz de Rusya seyahatinizi gerçekleştirmek adına vize başvuru süreçlerinizi titizlikle tamamlamalısınız.

  Rusya Vize Başvurusu Nasıl Gerçekleşir?

  Rusya’ya seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının vize başvurusu gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Büyükelçilik ve başkonsolosluk aracılığıyla gerçekleşebilecek bu vize başvurularının başarılı bir şekilde tamamlanması adına gerekli evrakı toplamanız ve ibraz etmeniz gerekir. Aksi takdirde vize başvurunuzun başarıyla sonuçlanması pek de mümkün olmayacaktır.

  Vize başvurularınızı Gök Travel hizmetlerinden faydalanarak tamamlamalısınız. Bu sayede süreç hem daha hızlı hem de sorunsuz bir şekilde devam edecektir.

  Rusya Vizesi için Gerekli Belgeler

  Rusya’ya seyahatiniz öncesinde aşağıdaki evrakı bir araya getirerek başvurunuzla birlikte ibraz etmelisiniz. Belgelerde yaşanacak bir eksiklik vize almanızı zorlaştıracağı gibi kaliteli bir hizmet almanızın da önüne geçecektir. İşte Rusya vizesi için ihtiyaç duyacağınız belgeler!

  • Rusya Bilgi Formu
  • Pasaport
  • Biyometrik Fotoğraf
  • Rusya Davetiyesi
  • Eğitim Amacıyla Gidenler için HIV Testi
  • Uçak Rezervasyon Bilgisi
  • Otel Rezervasyonu

  Bu belgelerde bir eksiklik olmaması halinde kısa sürede vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  Rusya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

  Rusya’ya seyahat etmek adına gerekli bir unsur olan vize için başvurularınızı seyahatinizden günler öncesinde tamamlamalısınız. Zira vize sürecinin uzaması ya da vize belgelerinde yaşanacak bir aksaklık sizin adınıza çok ciddi problemleri beraberinde getirebilir. Rusya vizesi için başvuru süreçlerini tamamlamak istediğinizde kısa ya da uzun süreçlerle karşılaşabilirsiniz.

  Express işlem olarak kabul edilen başvuru süreçleri sayesinde 2 iş gününde vize işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Öte yandan normal işlem süreci ile 5-6 iş gününde başvurunuzun tamamlanması muhtemeldir. Başvuru işlemlerinizin gerçekleştirilmesi adına bu iki seçenek için ödeyeceğiniz ücretler arasında farklılıklar ortaya çıkabilir.

  Rusya Vizesi için Bilinmesi Gerekenler

  Rusya’ya seyahatiniz öncesinde yapacağınız başvurunun kusursuz olması adına bilmeniz gereken pek çok detay vardır. Bu detayları öğrendiğinizde sizin için süreç daha başarılı bir şekilde devam edecektir.

  Rusya vize başvurunuz esnasında parmak izi vermeniz ya da herhangi bir mülakata girmenize gerek yoktur. Gök Travel vasıtasıyla vize başvurularınızı gerçekleştirdiğinizde büyükelçiliğe gitmeden dahi vizenizi alabilirsiniz. Siz de bu konuda başarılı bir hizmete başvurmak adına Gök Travel ile iletişime geçebilirsiniz.

  Rusya Vizesi Ücretleri

  Rusya vize başvurusu yapmak isteyen pek çok seyahat sever gibi siz de vize ücretlerini merak ediyor olabilirsiniz. Bu konuda en önemli detay vize ücretlerinin başvuru türüne göre farklılık gösterebileceğidir. Böylesi bir durumda Gök Travel ile iletişime geçerek ücretlerle alakalı en değerli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli çözümler için Gök Travel ile Rusya vizesine sahip olun!

  İletişime Geç
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Gök Travel
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?