Vize Hizmetlerimiz

Yunanistan Vizesi

Hemen Başvuru Yap

  Yunanistan vizesi ile Yunanistan’da eşsiz bir deneyime hazır mısınız? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. O halde hemen bizimle iletişime geçin ve Yunanistan vizesi ile ilgili detayları öğrenin. Gök Travel, sizlere kısa süre de vize sahibi olma imkanı sunuyor. Yapmanız gereken tek şey Yunanistan vizesi ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçmektir. Şimdi gelin Yunanistan vizesi ve Yunanistan ile ilgili tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

  Yunanistan Hakkında

  Yunanistan ve Yunan Adaları 3 şeyle ünlüdür. Eski uygarlık, muhteşem manzaralar ve köklü turizme sahip olan Yunanistan, son derece gelişmiş ülkeler arasında yer almaktadır.

  İnsanlar tarafından gerçekten sevilen Yunanistan kültür ve güzellik bakımından o kadar zengindir ki, ne kadar ziyaret ederseniz edin, asla tamamen keşfedilmemiş gibi görünür. Ne de olsa, dünyanın en iyi 20 turistik tatil destinasyonu ile listeye girmesinin nedenlerinden biri de budur. Yunanistan ve adalara seyahat, modern yaşam tarzına göre olmazsa olmaz bir aktivite haline geldi. Son on yılda, Yunanistan’ın popülaritesine önemli bir katkısı olan politikacılar, müzisyenler, aktörler, sanatçılar ve diğer ünlüler de dahil olmak üzere jet sosyeteciler tarafından ziyaret edilmiştir. Bu doğrultuda Yunanistan’ı pek çok kişinin yoğun bir şekilde tercih edilen bir ülke olduğunu söyleyebiliriz. Yunanistan vizesi ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.

  Yunanistan Vizesi Nasıl Alınır?

  Yunanistan vizesi nasıl alınır sorusuna cevap verdiğimiz bu yazı da Yunanistan vizesi ile ilgili merak edilen tüm detayları bulabilirsiniz. Gök Travel olarak sizlere en hızlı şekilde Yunanistan vizesi alma imkanı sunuyoruz. Yunanistan vizesine sahip olmak için öncelikle firmamızdan randevu almanız gerekmektedir. Yunanistan vizesi için başvuru yapabilmek adına öncelikle firmamız ile iletişime geçerek randevu oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz randevu gününde firmamızı ziyaret etmelisiniz. Bu ziyaret sırasında öncesinde hazırladığınız teslim edilmesi gereken evrakları firmamıza teslim etmelisiniz. Bu sayede firmamız aracılığı ile Yunanistan vize başvurunuz gerçekleştirilecektir.

  Yunanistan başvurusu sırasında tüm belgeleri eksiksiz bir şekilde teslim ettiğinizden emin olmalısınız. Gidiş ve dönüş bileti, davet mektubu gibi belgeler önemli belgeler arasında yer almaktadır. Bunların mutlaka belgeleriniz arasında yer aldığından emin olmalısınız. Bunun yanı sıra konsolosluk bazı durumlarda sizi görüşmeye çağırabilir.

  Yunanistan Vize Başvurusunda Gerekli Evraklar Nelerdir?

  Yunanistan vize başvurusunda gerekli olan bazı evraklar bulunmaktadır. Söz konusu evraklar genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Uçak Bileti Rezervasyonu
  • Pasaport
  • İşverenler için Şirket Yazısı
  • Biyometrik Fotoğraf
  • Çalışanlar için SGK Bildirimi
  • Önceki vizelerinizin kopyaları
  • Konaklama rezervasyonu
  • Schengen Seyahat Vize Sigortası

  Yunanistan Vizesi Ne Zaman Sonuçlanır?

  Yunanistan vize başvurusu yapmanız durumunda en çok vize başvurusunun ne zaman sonuçlanacağını merak ediyorsunuzdur. Vize başvurusunun sonuçlanması konsolosluktaki yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir. Ancak söz konusu vize başvurusunun 5 ile 7 gün arasında sonuçlandığını ifade etmemiz mümkündür. Bu noktada seyahatinizden en az 2 hafta önce Yunanistan vizesine başvurmanız da fayda vardır. Aksi takdirde vize planladığınız seyahat tarihine yetişmeyebilir. Bu noktada planladığınız tatilden belirli bir süre önce Yunanistan vizesine başvurmanız gerektiğini unutmamalısınız.

  Yunanistan Vize Fiyatları

  Yunanistan vize fiyatları ile ilgili bilgi almak için doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerini en hızlı şekilde vize sahibi yapmayı hedefleyen firmamız ile iletişime geçerek fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Yunanistan ve diğer ülkelerin vize süreçleri ile ilgili bilgi sahibi olmak için de bizi arayabilirsiniz.

   

  İletişime Geç
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Gök Travel
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?